Haber Detayı
23 Mayıs 2016 - Pazartesi 10:26
 
Keçiören'de Bahar Temizliği Devam Ediyor
“Her zaman temiz bir Keçiören” ilkesi ile hareket eden Keçiören Belediyesi, ağaç dallarının tomurcuklanması ve yeni açan çiçekler ile birlikte bahar temizliğine de başladı. İlçenin bütün cadde ve sokakları ile çöp bırakma noktalarını yıkayarak temizleyen belediyenin temizlik Baypas ekibi, vatandaşlardan da büyük takdir topluyor.
Keçiören Haberi
Keçiören'de Bahar Temizliği Devam Ediyor

Türkiye'nin en büyük metropol ilçelerinden Keçiören'in “tertemiz” olması için belediye ekipleri temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kurduğu Baypas ekibi, ilçe genelinde yıkama tankerleri ve süpürge araçlarıyla bahar temizliği çalışması yaparak Keçiören’i çok daha temiz hale getiriyor. 7/24 saat görev başında olacak Baypas ekibi, bahar ve yaz ayları boyunca cadde ve sokakları sabunlu su ile yıkayarak temizleyecek. Böylece havaların ısınmasıyla birlikte çöp noktalarında kötü kokuların oluşması engellenmiş olacak. 

ÇEVREMİZE EVİMİZ GİBİ ÖZEN GÖSTERİYORUZ

Keçiören’in baharı en güzel karşılayan ilçelerden birisi olduğunu belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Bizler de yürüttüğümüz yoğun çalışmalarla Keçiörenlilerin baharın coşkusunu tam anlamıyla yaşayabilmelerine katkı sağlıyoruz. Temizliği imanın parçası olarak kabul etmiş, kendisini ve çevresini temiz tutmakla yükümlü kılınmış kişiler olarak evimize gösterdiğimiz özeni çevremize de gösteriyoruz ve  ilçemizin bütün cadde ve sokaklarını sabunlu su ile yıkayarak her tarafın bahar gibi güzel kokmasını sağlıyoruz. Keçiören’in cadde ve sokaklarından ibadethanelerine kadar geniş bir alanda temizlik işlerine önem veriyoruz ve bu sayede ortaya ‘evimiz gibi’ tertemiz bir Keçiören çıkıyor” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: “Her, zaman, temiz, bir, Keçiören”, ilkesi, hareket, eden, Keçiören, Belediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı