Haber Detayı
12 Aralık 2020 - Cumartesi 18:24
 
Keçiörenlilere Ev Ev Maske, Kolonya Dağıtımı Yapıldı
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye öz kaynaklarıyla üretimi yapılan kolonya ve dezenfektanların ev ev, kapı kapı gezilerek vatandaşlara ulaştırıldığını kaydetti.
Keçiören Haberi
Keçiörenlilere Ev Ev Maske, Kolonya Dağıtımı Yapıldı

TMM UYARISI DA YAPILDI

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla belediye personeli tarafından oluşturulan ekip ilçenin birçok noktasında maske, kolonya ve dezenfektan dağıtımı yaptı. Ekipler aynı zamanda temizlik, maske ve mesafe(TMM) kurallarına uyulması yönünde vatandaşa hatırlatmalarda da bulundu.

 

“30 ÇEŞİT KOLONYA ÜRETİMİ YAPIYORUZ”

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ise kolonya ve dezenfektan üretim kapasitesi ve çeşitliliğini her geçen gün artırdıklarının bilgisini paylaşarak şunları aktardı:

“Uzman üretim ekibimiz şuan itibarıyla çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı 30 çeşit kolonya üretimini sürdürmektedir. Ürettiğimiz 100 bin şişe kolonyayı dağıttık. Aynı zamanda 1 milyon adet maskenin de dağıtımını gerçekleştirdik. Gerekli her türlü tedbiri alarak 200 bin şişe birinci sınıf el ve cilt dezenfektanımızı da üretip vatandaşımızla buluşturduk. “İlk Maske, Kolonya ve Dezenfektan Üreten Belediye” olarak insanımızın sağlığı için çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.”​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiörenlilere, Ev, Ev, Maske,, Kolonya, Dağıtımı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı