Haber Detayı
04 Haziran 2017 - Pazar 19:17
 
Kırıkkaleliler, Etimesgut'ta İftar Yemeğinde Buluştu
Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Etimesgut’ta düzenlenen iftar yemeği, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can ve Mehmet Demir, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve eşi İlknur Demirel, Keçiören ve Keskin Kaymakamlarını bir araya getirdi.
Etimesgut Haberi
Kırıkkaleliler, Etimesgut'ta İftar Yemeğinde Buluştu

   Ramazan ayı dolayısıyla, Etimesgut’ta bulunan Kırıkkale İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği yoğun bir katılıma sahne oldu. Başta BBP Genel Başkanı Mustafa Destici olmak üzere Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, AK Parti Kırıkkale Milletvekilleri Ramazan Can ve Mehmet Demir, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve aynı zamanda Kırıkkaleli olan eşi İlknur Demirel, Belediye Başkan Yardımcıları Alaattin Sonat ve Halil Şahingöz, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, Kırıkkale Dernekler Federasyonu Başkanı Cemal Sertkaya  ile çok sayıda davetlinin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile Kırıkkalelilerin katıldığı iftar yemeğinde kalpler Kırıkkale için attı.
    İftar yemeğinde bir konuşma yapan Dernek Başkanı Av. Abdullah Polat, derneğin çalışmaları hakkında davetlilere bilgi verirken iftar programına katılanlara ayrı ayrı teşekkür etti.
   BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’nin de birer konuşma yaptığı programda Etimesgut Belediye Başkanı da davetlilere seslendi. İftar programının bitiminde, geceye katkıda bulunanlara plaket verilirken Kırıkkaleliler birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birisini göstermiş oldular.  

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Kırıkkaleliler,, Etimesgut'ta, İftar, Yemeğinde, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı