Haber Detayı
30 Ağustos 2017 - Çarşamba 12:23
 
Kızılcahamam Belediye Başkanı, Hac'ca Uğurlandı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara doğru yola çıktı.
Ankara Haberi
Kızılcahamam Belediye Başkanı, Hac'ca Uğurlandı

Belediye Başkanı Muhittin Güney, öğle saatlerinde Ankara Esenboğa Havalimanından kutsal topraklara, Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan vekili Durali Uygun, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Özel Kalem Müdürü Hacı Ünal ve Çocukları tarafından uğurlandı.

Kurban bayramında kutsal topraklarda olacak olan Başkan Muhittin Güney, Kızılcahamamlı hemşerilerinin bayramlarını tebrik etti. Kendisini uğurlamaya gelenler ile helalleşen BaşkanıMuhittin Güney, “Hac vazifemizi yerine getirmek üzere kutsal topraklara doğru yola çıkacağız. Bizleri bugün yalnız bırakmayan siz değerli kardeşlerime bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Benden yana haklarınız helal olsun. Haklarınızı da helal edin. Allah’a emanet olun” ifadelerini kullandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Hac farizası için gittiği kutsal topraklardayken Belediye Başkanlığına 26 Ağustos2017 – 30 Ağustos 2017 tarihleri arasında Belediye Meclis Üyesi Durali Uygun, 31 Ağustos 2017 – 04 Eylül 2017 tarihleri arasında Belediye Meclis Üyesi Kemal Öztürk, 05 Eylül 2017 - 09 Eylül 2017 tarihleri arasında Belediye Meclis Üyesi Murtaza Güngör vekalet edecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kızılcahamam, Belediye, Başkanı,, Hac'ca, Uğurlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı