Haber Detayı
29 Temmuz 2017 - Cumartesi 17:27
 
Kızılcahamam Belediyesi'ne Yeni Hizmet Binası
1,5 yıl içerisnde tmamln ve yaklaşık 1 yıldır geçici olarak eski Sağlık Lisesi binasında hizmet veren Kızılcahamam Belediyesi, yeni binasında hizmetine başladı
Ankara Haberi
Kızılcahamam Belediyesi'ne Yeni Hizmet Binası

2015 yılının Ekim ayında yapımına başlanan, 1,5 yıl içerisinde tamamlanan ve yaklaşık 1 yıldır geçici olarak eski Sağlık Meslek Lisesi binasında hizmet veren Kızılcahamam Belediyesi, yeni binasında hizmetine başladı.

28 Temmuz 2017 Cuma günü saat:14.00’da yeni belediye binasının hizmete girmesi için düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, Ahmet Arslanoğlu, Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, İbrahim Yıldız, Fatih Oral, Durali Uygun, Adem Emin Atakul, Songül Ergelen, Murat Can, Günaydın Yüce, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, Kamu Kurumlarının idari amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan törende konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Göreve geldiğimiz günden bu güne yapmış olduğumuz hizmetleri vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Bugün burada bir mutluluk daha yaşıyoruz Kızılcahamam'a yakışır bir Belediye hizmet binası yaptık ve bugün hizmet açılışını yapıyoruz. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmemiz adına kazandırdığımız Belediye Hizmet binamız ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kızılcahamam, Belediyesi'ne, Yeni, Hizmet, Binası,
Yorumlar
Haber Yazılımı