Haber Detayı
26 Aralık 2017 - Salı 20:42
 
Kızılcahamam'da Halk Otobüsçüleri İle Toplantı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ile birlikte, Kızılcahamam Özel Halk Otobüsleri hakkında görüşmek üzere yetkililer ile bir araya geldi.
Ankara Haberi
Kızılcahamam'da Halk Otobüsçüleri İle Toplantı

Teras Balık Restorant’ta yapılan toplantıya, Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ankara Esnaf Odalar Birliği Başkan Vekili Hüseyin Ar, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Sami Serttek, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Keleş, Sanayi Odası Başkanı Ahmet Özkan, Şöförler Odası Başkanı Zafer Arslan ve SS Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri katıldı.

Kızılcahamam Özel Halk Otobüs Esnafının yapacağı yenilikler ile ilgili SS Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yöneticileri tarafından katılımcılara bilgi verildi. Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Özel Halk Otobüs esnafının araçlarının yenilenmesi konusundaki görüşlerini belirterek katılımcıların da görüşleri alındı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kızılcahamam'da, Halk, Otobüsçüleri, İle, Toplantı,
Yorumlar
Haber Yazılımı