Haber Detayı
03 Ekim 2014 - Cuma 00:53
 
Kızılcahamam'a Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu
Ankara Gölbaşı Çevre Referans Laboratuarı’nda 101 belediyeye çevre temizlik araç dağıtım töreni gerçekleştirildi.
Ankara Haberi
Kızılcahamam'a Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu

Anahtar teslim törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce yaptığı konuşmada, kendisinin 3 dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, "Hem özel hayatımda hem iş hayatımda ben hep en alttan başladım. Belediye başkanlığı yaptığım esnada 6 ay tuvaleti olmayan, 6 metrekarelik bir odada bin 200’e yakın personel yönettim. Keşke devletimizin imkanları çok geniş olsa da belediyelere doya doya versek bunları” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Bakan Güllüce, ilk temizlik aracını Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’e takdim etti.

Kızılcahamam Belediyesi, ilçe halkına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla araç parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe yoluyla hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu alınarak araç filosuna yeni bir hizmet aracı daha eklendi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney “Teslim aldığımız bu yeni aracımızla birlikte araç filomuza yeni bir Hidrolik sıkıştırmalı çöp aracımızı katmış olduk.

Bu araçlarla birlikte belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesini hedefledik. Hizmet kalitemizi artırmak için önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Bu aracın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye ve herkese teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Gölbaşı, Çevre, Referans, Laboratuarı’nda, 101, belediyeye, çevre,
Yorumlar
Haber Yazılımı