Haber Detayı
28 Mayıs 2013 - Salı 00:45
 
Kızılcahamam'da AKP İlçe Danışma Toplantısı
Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı Mayıs Ayı İlçe DanışmaMeclisi Toplantısı Kızılcahamam Belediyesi Toplantı ve Nikâh salonunda gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
Kızılcahamam'da AKP İlçe Danışma Toplantısı

Danışma Meclisi ToplantısınaAk Parti Ankara Milletvekili, Dışişleri Komisyonu Üyesi ve İSPAB Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Emrullah İşler, Ak Parti Genel Merkez İlçe Koordinatörü Recep Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Avcı, Çeltikçi Belde Belediye Başkanı Hidayet Demirhan, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Keleş, Çubuk Eski Belediye Başkanı Adem Tuğluca, Belediye Meclis Üyeleri Feridun Ünsal,Mehmet Aydın, Sefer Akyer, Songül Çelikoğlu, ve teşkilat mensupları iştirak etti.

Toplantının başlangıcında sunum ve açılış konuşması yapan  Ak Parti Kızılcahamam  İlçe Başkanı Sefa Yıldırım Kızılcahamam ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.Yıldırım konuşmasında “Kız meslek lisesinin yapılmakta olduğunu,TOKİ’ye 12 derslikli okul, 150 kişilik öğrenci yurdu ile 4 spor salonu yapımının hızla devam ettiğini” belirterek“İlçenin ihtiyacı olan doktor atamalarının Haziran Ayı ile birlikte yapılacağını ifade” etti.

Yıldırım konuşmasının devamında ise belediye çalışmalarına değinerek “Kızılcahamam’da kaybolmuş bir 5 yıl var, 5 yıl öncesiyle 5 yıl sonrasına baktığımızda Kızılcahamam da    yatak kapasitesinde 1 tane artış yok, Kızılcahamam’ın ana caddelerinin hâlâ eski takır tukur taşlarıyla uğraşıyoruz. Kızılcahamam’da yapılan anketlerdehemşerilerimizim en büyük beklentisi Kızılcahamam’a bir yüksekokul kazandırılmasıydı ama mevcut yerel yönetim hiçbir çalışma yapmadı, bütün desteğini spora verdi. Spora verdiği desteği yüksekokul kazandırmaya yönlendirseydi ve bizim de desteğimizi almış olsaydı Kızılcahamam’ın sorunları çözülmüş olacaktı. İlçemizde yapılamayan birçok şey daha var ve  diyorum ki Kızılcahamam bir 5 yıl daha kaybetmeye dayanamaz dedi.

Konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilenAnkara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler ’dedoğalgaz çalışmaları, çözüm süreci, yeni anayasa, cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesinin anlam ve önemi, Ak Partinin 2023 yılı hedefleri, yapılan yatırımlar, Türkiye’nin marka değerinin yükselmesi ve yaklaşan yerel seçimi süreci değerlendirdiği konuşmasında teşkilat mensuplarını bilgilendirdi. İşlerözellikleKızılcahamam’ın ihtiyacı olan doktor ve personel talebi için kurum ve kuruluşlar nezdinde yaptığı girişimleri ifade ederek “ her zaman Kızılcahamam ve hemşerilerimizin hizmetindeyim” dedi

Kadın Kolları, Gençlik Kolları başkanları ile İGM.  Ve BM üyelerinin çalışmaları hakkında verdikleri bilgilerin ardından toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, Kızılcahamam, İlçe, Başkanlığı, Mayıs, Ayı, İlçe, DanışmaMeclisi, Top
Yorumlar
Haber Yazılımı