Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 00:12
 
Konya Tarım Fuarı 20 Mart'ta Başlıyor
Avrupa'nın her yıl yapılan en büyük tarım fuarı olan Konya Tarım Fuarı, 20-21 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Ekonomi Haberi
Konya Tarım Fuarı 20 Mart'ta Başlıyor

Konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:
 

KONYA TARIM 2019 17. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) iş birliği ile T.C. Ticaret Bakanlığı,T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA), T.C. Konya Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Pankobirlik, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak 19 - 23 Mart 2019 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

 

2018 yılında Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde hazırlanan ve tarım sektöründe ülkemizin en önemli ve en büyük buluşması olan Konya Tarım Fuarı, 97 ülke ve 76 farklı şehirden gelen 307.919 ziyaretçiyi Konya’da Tüyap çatısı altında bir araya getirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Konya, Tarım, Fuarı, 20, Mart'ta, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı