Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 22:07
 
Konyalı Hanımlardan Asker ve Polisimize Destek
İzmir'in sivil toplum kuruluşları arasında sosyal gücü ve hizmetleriyle öne çıkan Konya Hasanşeyhliler Derneği'nin genel kurulunda yapılan başkanlık yarışını kazanan Nurettin ÇANKILINÇ kadın kullarının desteği ve organizesi ile şanlı ordumuz ve polisimiz için dernek binasında lokma döktürdü.
Güncel Haberi
Konyalı Hanımlardan Asker ve Polisimize Destek

Okunan Mevlid-i Şerif ve dualarla derneğin hanım üyeleri, üst yönetim kurulu delegasyonu ve diğer katılımcı misafirler, zor koşullarda görev yapan kahraman askerlerimize ve polisimize milli ve manevi destekte bulundular.

Bu konuyla ilgili ortak bir açıklama yapan Konya Hasanşeyh Köyü Kalkındırma Derneği genel başkanı Nurettin ÇANKILINÇ ve kadın kolları başkanı Fatma ARSLAN özetle şunları söyledi: "Derneğimizde yeni bir seçim oldu. Av. Mehmet Enes Devebacak'la kıyasıya yarıştık ve yarışı atbaşı bitirdik. Kazandım demiyorum çünkü, kazanan Hasanşeyh oldu, kazanan Konya oldu.

BAŞKA TÜRKİYE YOK…

Biz hizmet için geldik, Allah izin verirse daha birçok iyi güzel ve hayırlı işler yapacağız. Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği şu günlerde bizim gibi sivil toplum örgütlerine bu konuda çok iş düşüyor. Biz bunun bilincindeyiz. Bu yüzden devletimizin kurum ve kuruluşlarına, askerine, polisine, amirine memuruna sahip çıkmalıyız. Toplumu doğru bilgilendirmeliyiz. Ülkemiz milletimiz adına yapılan asparagas algılara, spekülasyonlara ve provokasyonlara asla izin vermemeliyiz.

Çünkü başka bir Türkiye yok. Şimdi daha fazla birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Dünyanın gözü üzerimizde, bunu hiç unutmayalım. Bu vesile ile manevi de olsa askerimize polisimize manevi destek ve sahiplenme duygusu ile kadınlarımız lokma döktürdüler. Kendilerinden Allah razı olsun. Şehitlerimize rahmet ve mekan-ı Cennet, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz...

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Konyalı, Hanımlardan, Asker, ve, Polisimize, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı