Haber Detayı
11 Mayıs 2019 - Cumartesi 19:01
 
Mamak'ta Anneler Günü'ne Özel Kermes
Mamak Belediyesi Zübeyde Hanım Aile Merkezi kursiyerleri Anneler Günü’ne özel kermes düzenledi.
Mamak Haberi
Mamak'ta Anneler Günü'ne Özel Kermes

Beş yüz kursiyerin hazırlamış olduğu binden fazla ürünün sergilendiği kermeste en büyük ilgiyi ise Aile Merkezi Özel Öğrenci Sınıfı’nın anneleri için hazırladığı el emeği göz nuru ürünler gördü. Kermesin sonunda annelerine bir de sürpriz hazırlayan özel öğrenciler, yaptıkları ürünleri annelerine hediye etti.

 

Her gün minnettarız

Annelerin haklarının ödenmesinin mümkün olmadığını belirten Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, hayatın her anında annelere gereken değerin verilmesi gerektiğini söyledi. Köse, “Annelerimiz bizim için çok değerlidir. Dünyanın tüm yükünü omuzlarına yükleyen annelerimize yalnızca bugün değil her gün minnettarız.

Özel çocuklarımız Anneler Günü’ne özel yaptıkları çalışmayla hem annelerini sevindirdi hem de kendilerine fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini kanıtladı. Özel çocukları olan annelerimizin fedakârlığı hiçbir zaman küçümsenemez. Bu vesile ile başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

 

Ömür boyu saklayacağım

Hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştıklarını belirten özel öğrencilerin anneleri ise, hediyeleri ömür boyu saklayacaklarını belirterek, “Aldığımız en güzel hediye. Ömür boyu saklayacağız” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak'ta, Anneler, Günü'ne, Özel, Kermes,
Yorumlar
Haber Yazılımı