Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 21:06
 
Mamak'ta Macera Arayanların Buluşma Noktası
Mamak Belediyesi Macera Parkı açılış için gün sayıyor.. Mamak Belediyesi’nden Macera Dolu Park..Adrenalin tutkunlarının buluşma noktası.. Yaşama Heyecan Katmak İsteyenlerin Adresi
Mamak Haberi
Mamak'ta Macera Arayanların Buluşma Noktası

Mamak’a birçok spor ve eğlence merkezi kazandıran Mamak Belediyesi, Kartaltepe Mahallesi’nde heyecan dolu bir tesis olan Macera Parkı’nı inşa etti. Her yaş grubunun faydalanabileceği 5600 metrekarelik alanda inşa edilen Macera Parkı,spor ve eğlenceyi bir arada buluşturacak.Deneyerek ve yaşayarak öğrenmeyi geliştirme, kendi sınırlarını bilme, takım halinde çalışabilme, rekabet edebilme, özgüven ve cesaret geliştirme, risk alabilme ve odaklanma gibi yetenekleri geliştirmesinin yanı sıra katılımcılarına eğlence, heyecan, adrenalin başarı gibi duyguları yaşatması bakımından eşsiz bir deneyim yaşattıracak park açılış için gün sayıyor.

 

Mamak’ta maceraya az kaldı

Yapımı tamamlanarak açılışa sayılı günler kala çevre düzenleme çalışması gerçekleştirilen park, ziyaretçilerine Survivor heyecanı yaşatacak. Parkta, kaykay pisti, tırmanma duvarı, mayın tarlası, yassı köprü, karga ağaç, sarp tahtaları, hamak köprü, tahterevalli köprü, tünel geçişi, ayak izi, geometrik köprü, zikzak köprü, avatar köprü, sallanan disk, yaşam hattı, skate park, 14 parkur istasyonlu ip parkuru, kafeterya ve ziplin yer alıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak'ta, Macera, Arayanların, Buluşma, Noktası,
Yorumlar
Haber Yazılımı