Haber Detayı
16 Mart 2017 - Perşembe 16:10
 
Mamak'ta Taksici Esnaflar, İstikrardan Yana
Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamak’ta hizmet veren taksi duraklarını ziyaret etti.
Mamak Haberi
Mamak'ta Taksici Esnaflar, İstikrardan Yana

Nata Vega ve Şehitlik Taksi duraklarını ziyaret eden ikili taksici esnafıyla bir müddet sohbet etti. Mamak’ta büyük bir dönüşüm yaşandığını dile getiren taksiciler istikrarın devam etmesi gerektiğini dile getirdi. Referandum öncesinde taksici esnafının nabzını da yoklayan Ak Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, “Biz, hesap veren bir Cumhurbaşkanlığı sistemi getiriyoruz. Halk, Cumhurbaşkanının icraatını 5 yıl içinde beğenmemiş ise aday olduğu zaman onu, o koltuktan indirecek, bir daha yetki vermeyecek. Bu sistemde güvenoyunu millet verecek ama hesabı da yine millet soracak” dedi.

Mamaklı esnaf istikrardan yana olacak

Mamak’ta esnafla sık sık bir araya geldiklerini dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Başta taksicilerimiz olmak üzere Mamak’ta esnafın en güçlü şekilde evet diyecek. Son dönemde Avrupa’da yaşananlar bizlere gösteriyor ki önemli bir dönüm noktasındayız. Bu milletin ferasetiyle yaşananları görüyor. Önümüzdeki referandum içteki ve dıştaki şer odaklarına verilecek en güzel cevap olacak” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamak'ta, Taksici, Esnaflar,, İstikrardan, Yana, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı