Haber Detayı
22 Eylül 2014 - Pazartesi 12:10
 
Mamak-Lalahan'da Sonbahar Şenliği Yapıldı
Yaz boyunca Mamak’ta birçok kültürel etkinliğe imza atan Mamak Belediyesi, son olarak Lalahan’da sonbahar şenliği düzenledi.
Mamak Haberi
Mamak-Lalahan'da Sonbahar Şenliği Yapıldı

Lalahan pazar yerinde gerçekleşen sonbahar şenliğine Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, Belediye Meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda Lalahanlı katıldı. Mamak Belediyesi Halk Oyunları ekibinin seğmen ve Van yöresine ait oyunlarıyla başlayan programda bir konuşma yapan AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, 101 gündür esaret altında tutulan konsolosluk görevlilerinin kimsenin burnu bile kanamadan kurtarılmasının yeni Türkiye’nin büyük bir başarısı olduğunu dile getirdi.

Başkan Akgül ise, “Mamak Belediyesi olarak yaz boyunca birçok kültürel etkilik gerçekleştirdik. Bu akşam burada düzenlediğimiz sonbahar şenliğine katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Lalahan Sonbahar Şenliği’ne Ankara oyun havalarının sevilen ismi Ankaralı Yasin renk kattı. Yaklaşık iki saat süren programda Lalahan sakinleri gönüllerince eğlendi.

LALAHAN’DA SONBAHAR ŞENLİĞİ

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yaz, boyunca, Mamak’ta, birçok, kültürel, etkinliğe, imza, atan, Mamak, Belediye
Yorumlar
Haber Yazılımı