Haber Detayı
24 Mart 2017 - Cuma 00:09
 
Mamaklı Takciler, İstikrarın Devam Etmesini İstiyor
Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül Mamak’ta hizmet veren taksi duraklarını ziyaret etti.
Mamak Haberi
Mamaklı Takciler, İstikrarın Devam Etmesini İstiyor

İlk olarak Mehmet Ali Altun Caddesi üzerinde bulunan Çağrıbey Taksi Durağı’nı ziyaret eden ikili daha sonra, Akdere Merkez, Batuhan ve Yeni Köşk Taksi duraklarını ziyaret ederek taksicilerle bir müddet sohbet etti. Durak ziyaretlerinde referandum sürecine değinen Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, “Türkiye’deki bütün siyasi kavgaları sona erdirmenin en güzel yolu sorunları halka götürmektir. Bizler evvela neye evet, neye hayır dediğimizi bilmemiz lazım. Önümüzdeki referandum belediye, muhtar, milletvekili veya hükümet seçimi değil. Bu seçim artık yürümeyen, tıkanmış bir sistemin motorunun yenilenmesidir. Bu süreç insani ilişkilerin zedelenmeden tamamlanmalı” dedi. İstikrarın önemine değinen Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu süreçten ülkemiz ve halkımız güçlenerek çıkacak. Tüm gelişmiş ülkeler başkanlık benzeri sistemlerle yönetilirken Türkiye’nin de artık ihtiyaçlarına cevap vermeyen bu sistemi değiştirmesi gerekir” dedi.

Yozgatlı Dernekler Federasyonu’na ziyaret

Taksi durakları ziyaretinin ardından Çiçek ve Akgül Yozgatlı Dernekler Federasyonu’na ziyarette bulundu. Federasyonda bir konuşma yapan Çiçek, “Bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız” dedi. Çiçek ve Akgül’e programlarında Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer ve Mamak Belediyesi Meclis Başkan Vekili Erdal Ak ve meclis üyeleri eşlik etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mamaklı, Takciler,, İstikrarın, Devam, Etmesini, İstiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı