Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 15:50
 
Maybelline Ürün Seçenekleri
Maybelline Face Studio Mettallica Aydınlatıcı, yoğun metalik etki veren aydınlatıcı ışıltıdan vaz geçemeyenlerin ilk tercihi.
Güncel Haberi
Maybelline Ürün Seçenekleri

Maybelline Face Studio Mettallica Aydınlatıcı, yoğun metalik etki veren aydınlatıcı ışıltıdan vaz geçemeyenlerin ilk tercihi. Seyrek kılları olan bir fırça ile uygulandığında yüzün yüksel bölgelerinde eşsiz bir aydınlık sağlamaktadır. 

 

Maybelline Kapatıcı Çeşitleri

Maybelline İnstant Age Rewing Eraser Eye Concealer, göz kapatıcı ile göz çevresindeki yorgunluk izlerini gizlemektedir. Göz çevresi kapatıcılarının vaz geçilmezi haline gelen Maybelline ile makyaj yapmak daha keyifli. 

 

Maybelline Fondöten ve Ruj

Maybelline New York Affinitone Fondeten 17 Rose Beige ile kusursuz ve doğal bir görünüm elde etmek mümkün. E vitamini içermekte olan yapısı yüzü gün boyu nemlendirmektedir. Maybelline New York ile nefes alan ciltde sahip olmak mümkün. 

Maybelline New York Hydra Supreme Ruj nemlendirici etkiye sahiptir. Yoğun nemlendirici sağlayan Maybelline Ruj ile nemli ve çarpıcı dudaklara sahip olmak mümkün. Hafif formülü dudaklarda ağırlık hissi oluşturmamaktadır. En çok tercik edilen makyaj markasının ürünü olan Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj No: 40 Beliver ile çarpıcı dudaklar ile göz kamaştırın. https://www.kozmela.com/maybelline adresinden temin edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Maybelline, Ürün, Seçenekleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı