Haber Detayı
19 Ağustos 2017 - Cumartesi 15:30
 
Mehmet İkbal Yılmaz: Aday Olmayacağım
Yaklaşan İlçe Kongresi öncesinde, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Mehmet İkbal Yılmaz aldığı bir karar ile İlçe Başkanlığı'na aday olmayacağını açıkladı.
Etimesgut Haberi
Mehmet İkbal Yılmaz: Aday Olmayacağım

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Mehmet İkbal Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 17 Eylül 2017 tarihinde yapılması planlanan İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na aday olmayacağını açıkladı.
Yılmaz'ın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:
"Değerli Partililerimiz ve Etimesgut lu hemşehrilerimiz. Bilindiği üzere Yakın bir tarihte ilçe kongremiz yapılacaktır. Az önce İlçe Binamızda Yaptığımız Yönetim Kurulu Toplantısında İşlerimin yoğunluğundan dolayı bu yeni dönemde İlçe Başkanlığına aday olmayacağımı açıkladım. Ocak 2016 tarihinden beri görev yaptığım İlçe Başkanlığı süresince beraber çalıştığımız Yönetim Kurulumuza, Yürütme Kurulumuza, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, Mahalle Komisyonlarımıza, diğer komisyonlarımıza ve tüm emeği geçen dost ve arkadaşlarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. Bundan sonra da sade bir üye olarak Partimiz ve Sayın Genel Başkanımızın emrinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tekrar bütün partililerimize teşekkür eder, saygılar sunarım."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mehmet, İkbal, Yılmaz:, Aday, Olmayacağım,
Yorumlar
Haber Yazılımı