Haber Detayı
06 Eylül 2017 - Çarşamba 23:05
 
MHP Ankara İl Teşkilatı'nda Bayram Coşkusu
İl Başkanı Fatih Çetinkaya, bayramların dayanışma ve kaynaşma günleri olduğunu ifade ederek, “Bu güzel günde bir kere daha kucaklaşmanın heyecanını yaşadık” dedi.
Siyaset Haberi
MHP Ankara İl Teşkilatı'nda Bayram Coşkusu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlediği bayramlaşma programına teşkilatlardan büyük bir katılım oldu. Coşku dolu görüntülerin yaşandığı Ankara İl Başkanlığı’ndaki bayramlaşmaya, TBMM Grup Amiri ve Ankara Milletvekili Erkan Haberal da katıldı

İl Başkanı Çetinkaya, bayramların dayanışma ve kaynaşma günleri olduğunu ifade etti. Çetinkaya, “Bu güzel bayram gününde bir defa daha kucaklaşmanın ve candan birbirimize sarılmanın heyecanını yaşadık” dedi.

“BİR YUMRUK GİBİ OLACAĞIZ”

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, mübarek Kurban Bayramında, il binamızda partililerimizle bayramlaşmanın coşkusunu yaşadıklarını ifade ederek Türk ve İslam aleminin bayramını tebrik eti. Çetinkaya, daha sonra şunları söyledi:

“Dayanışma ve kaynaşma günleri olan bayramlar vesilesiyle Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade buyurduğu gibi davamızın ve liderimizin yanında bir yumruk gibi olacağız.

Bir kere daha gördük ki, Milliyetçi Hareket Partisi, aziz vatanımızda daha nice bayramların teminatı olarak Liderimizin etrafında kenetlenerek, vatandaşımızın gülmeyen yüzünü güldürecektir. İnşallah memleketimizin en önemli meselesi olan terör ve fitne hareketlerinin son bulduğu günleri de Milliyetçi Hareket’in iktidarında yaşayacağız.

Bu vesileyle İl Başkanlığımızdaki bayramlaşma töreninde katılan tüm dava arkadaşlarımıza, partililerimize ve Ankaralı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim, hepsinden razı olsun. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Ankara, İl, Teşkilatı'nda, Bayram, Coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı