Haber Detayı
02 Kasım 2017 - Perşembe 11:18
 
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Şahingöz'den Basın Açıklaması
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ,31 Ekim Salı günü yapılan İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı’nda birlik mesajları verdi.
Etimesgut Haberi
MHP Etimesgut İlçe Başkanı Şahingöz'den Basın Açıklaması

MHP Etimesgut İlçe Başkanı ŞAHİNGÖZ , Teşkilatı’nın olağan yönetim kurulu  toplantısında yapmış olduğu  konuşmada  : ”MHP Genel Başkanımız Bilge Lider Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in  bugün Grup Toplantısında söylediği “Kim olursanız olunuz, Türkiye’nin neresinde doğarsanız doğunuz, Kökünüz, kökeniniz, mezhebiniz ne olursa olsun, Vatanım, bayrağım, milletim, kardeşliğim ve mukaddesatım diyorsanız, biliniz ki beraberiz, aynı saftayız, biriz, kucaklaşmaktan kıvanç duyarız.” Sözlerini bizler de kendimize düstur edindik” dedi.

"Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ  Bey’in : Başkaları paldır küldür bölünme korkusu yaşarken, biz bin yıllık kardeşliğimizi daha da sağlama alalım, karşımızdaki düşmana ve içteki kollarına zemin ve fırsat vermeyelim.Birlik olursak, beraber durursak aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Yolumuz sağduyu ve milli birlik yoludur; gaflet, dalalet ve bölücülüğe kapalıdır.Bu yoldan sapanları tarih ve millet affetmeyecek, bunlar milli vicdanda da ebediyen mahkûm olacaklardır.” Sözleri Milliyetçi Hareketin Etimesgut Teşkilatında kendilerine rehber edineceklerini belirten Şahingöz ,teşkilat mensuplarından kucaklayıcı,birleştirici,bağışlayıcı olmalarını  yuvaya döneceğinden emin olduğu arkadaşlarıyla,  özellikle sosyal medya üzerinden tartışma ve sataşmalardan kaçınmalarını istedi.

MHP Etimesgut İlçe Toplantısında söz alan MHP Etimesgut Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkan Vekili Metin ÇEVRİM’ de,Etimesgut Belediyesi faaliyetlerinden ve projelerinden bahsederek; bu hizmet ve projeler sonucu Etimesgut’lulardan olumlu geri dönüşler almalarının kendilerini mutlu ettiğini ve yeni çalışmalar için heyecan yarattığını söyledi.

Toplantıya katılan Etimesgut Ülkü Ocakları Başkanı H.İbrahim ŞENCAN’da  Ocak çalışmaları hakkında yönetime bilgi verirken; onların desteğini her zaman yanlarında görmenin çalışmalarında kendilerine güç kattığını söyledi.

Toplantı da ayrıca MHP Etimesgut İlçe ‘nin aylık faaliyetleri okunurken ; İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan ŞAHİN ‘de faaliyetleriyle ilgili sunum yaptı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP, Etimesgut, İlçe, Başkanı, Şahingöz'den, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı