Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 16:03
 
MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı'na Halil Şahingöz Atandı
Hafta başında görevinden alınan Etimesgut MHP İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy’un yerine, Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Halil Şahingöz getirildi.
Etimesgut Haberi
MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı'na Halil Şahingöz Atandı

Bundan birkaç gün önce Ankara teşkilatlarında operasyon yapan MHP, Etimesgut başta olmak üzere Kızılcahamam, Polatlı, Şereflikoçhisar, Altındağ İlçe Teşkilatları ve Başkanlarını görevden almıştı. Etimesgut İlçe Başkanlığı görevine, Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Halil Şahingöz getirildi.

Konuyla ilgili olarak edindiğimiz bilgilere göre, MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’in isteği üzerine Halil Şahingöz ismi ön plana çıkmış ve bir süredir Şahingöz’ün İlçe Başkanlığı görevine getirileceği konuşuluyordu. İlçe Başkanlığı’nda adı geçenlerden bir diğer isim ise Hamit Altuntaş’tı. 15 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Mustafa Ulusoy’un görevden alınmasının ardından, Genel Merkez’in istediği isim olan Halil Şahingöz, İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Şahingöz’e yeni görevinden başarılar diliyoruz.

ŞAHİNGÖZ KİMDİR?

Aslen Yozgat doğumlu olan Halil Şahingöz, uzun süre Etimesgut Şeker Fabrikası’nda İdari İşler Müdürü olarak görev yapmasının ardından, 2014 yılında Etimesgut Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu. Şahingöz, Etimesgut Yozgatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanlığı görevinde de bulundu.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP, Etimesgut, İlçe, Başkanlığı'na, Halil, Şahingöz, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı