Haber Detayı
08 Kasım 2017 - Çarşamba 11:08
 
MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı, Bahçeli'yi Ziyaret Etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut İlçe Yönetimini makamında kabul etti. Bahçeli, burada yaptığı konuşmada "Etimesgut'un partimize gösterdiği teveccüh memnuniyet verici" dedi.
Etimesgut Haberi
MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı, Bahçeli'yi Ziyaret Etti

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimiyle , MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet BAHÇELİ’yi ziyaret etti.

MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ Etimesgut MHP Teşkilatını kabulünde uzunca bir konuşma yaparak; Etimesgut Halkının Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan teveccühünün memnuniyet verici olduğunu söyledi.Yeni görevlerine başlayan bu teşkilatın önümüzdeki süreçte üç tane seçim yapacağını Milliyetçi Hareketi Etimesgut’ta temsil edeceğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin siyasi partiler yasası ve tüzüğü gereği 18 Mart 2018 de yapılacak olan olağan kongresi öncesi teşkilat kongrelerinin tamamlama aşamasına gelindiği bu süreçte, kendisine yol arkadaşlığı edeceklerin belirlendiğini söyledi.

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ’de 20 Ağustosta yapılan kongre sonrası kendilerine yol arkadaşı olma şerefine nail olan dava arkadaşlarıyla beraber sadakat ve liyakatla çalışmalara başladıklarını,Etimesgut’u 6 bölge olarak 36 mahallesiyle birlikte teşkilatlandırarak komisyon çalışmalarının başlatıldığını önümüzdeki yapılacak olan seçimler için hazırlandıklarını söyledi.Bu yolda MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’ye ve davalarına olan sadakati vurguladı.

Konuşmalar sonrasında MHP Etimesgut İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Gökalp ÜSTÜN’ün benzin istasyonunda meydana gelen Gazilerimize saldırı sırasında ,saldırganları engellemeye çalışırken dövülen benzinlik çalışanı Muslu ARSLAN ,Bahçeli’ye takdim edildi. Bahçeli bu tarz hezeyanların kabul edilemez olduğunu ve gerekenin en ağır şekilde yapılacağını belirterek geçmiş olsun dedi.

MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil ŞAHİNGÖZ, Genel Başkan Devlet BAHÇELİ’ye üzerinde “Devlet BAHÇELİ” yazılı özel harekat bıçağını takdim etti.Bahçeli bıçağı alırken :”Bıçak dostluğun kabulünü baston ise uzun ömür temennisini anlatır.” Dedi.

Göreve yeni seçilen teşkilat mensuplarının, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ ile toplu ve ayrı ayrı resim çektirmeleriyle ziyaret sona erdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Etimesgut, İlçe, Teşkilatı,, Bahçeli'yi, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı