Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 00:02
 
MHP Etimesgut'tan 'Genişletilmiş İlçe Toplantısı'
MHP Etimesgut İlçe Teşkilatı’nın ‘Genişletilmiş İlçe Toplantısı’nda konuşan İlçe Başkanı Halil Şahingöz, “Genel Başkanımızın dediği gibi herkes ülkücü olabilir ama dava adamlığı ve yol arkadaşlığı farklıdır” açıklamasında bulundu.
Etimesgut Haberi
MHP Etimesgut'tan 'Genişletilmiş İlçe Toplantısı'

    Etimesgut  MHP İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Genişletilmiş İlçe Toplantısı’, Saltanat Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ başta olmak üzere Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Belediye Başkan Yardımcıları; Cemal Satılmış, Alaattin Sonat, Recai Uçar, Ayhan Ünal, Fikret Karadavut ve Tahsin Polat, İlçe Başkanı Halil Şahingöz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Etimesgut Ülkü Ocakları Başkanı ile Kadın Kolları Başkanı katıldı. Samimi bir ortamda geçen ‘Genişletilmiş İlçe Toplantısı’nda, katılımcılara Yozgat Arabaşı ikram edildi.

  VARLIĞIMIZI HİSSETTİRİYORUZ
   Toplantıda bir konuşma yapan MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, “ Genel Merkezimiz politikaları ve parti tüzüğümüzde belirlenen sınırlar dahilinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz” derken, İlçe Teşkilatı olarak her ay düzenli olarak bu toplantıları yaptıklarını söyledi.
    Bugün herhangi bir seçim atmosferinin ortamda bile ilçe teşkilatı olarak Etimesgutluların yaşamlarına dair her bir aktivitelerinde , sıkıntı ve sorunlarında , kederleri yasları hüzünleri , eğlenceleri ve sevinçlerinde birlikte olduklarını ve MHP’nin varlığını htirdiklerini ifade etti.
   Geçtiğimiz günlerde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiklerini hatırlatan Şahingöz, “Sayın Genel Başkanımız bu görüşmemizde bizlere bir talimatı oldu ve Belediye Başkanlığını tekrar kazanmaya odaklanmamızı ve enerjimizi bu yönde harcamamız gerektiği talimatını verdi. Biz de bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
   Şahingöz, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Bizler Milliyetçi Hareket Partisinin birer mensubu birer neferiyiz. Bizler partimize sapa sağlam mensubiyet bağı ile bağlanarak birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Yine bizleri kabulünde Sayın Genel Başkanımızın dediği : “Herkes ülkücü olabilir ama dava adamlığı ve yol arkadaşlığı farklıdır. Sizler benimle bu kutlu dava yolunda birlikte yürüyen yol arkadaşlarımsınız. Bu yolda bizimle yürüyecek herkesin başımızın üstünde yeri vardır.” Sözleriyle şereflenmiş bir teşkilat başkanı olarak bu uğurda üstümüze düşen ne varsa yapmaya hazırız.”

  İL BAŞKANI SÖZ VERDİ
   MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ise kısa bir konuşma yaparken Etimesgut İlçe Teşkilatına seslendi. Baştuğ konuşmasında “Sayın Genel Başkanımızın emirleri doğrultusunda, çocukluğumuzdan beri yetiştiğimiz ülkü ocaklarında öğrendiğimiz lider-teşkilat-doktrin düsturundan ayrılmayacağımıza; bunu ne pahasına olursa olsun koruyacağımıza sizlerin önünde söz veriyorum.” açıklamasında bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

Otomatik alternatif metin yok.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP, Etimesgut'tan, 'Genişletilmiş, İlçe, Toplantısı',
Yorumlar
Haber Yazılımı