Haber Detayı
21 Temmuz 2017 - Cuma 02:13
 
MHP İlçe Başkanı Şahingöz'den İlk Açıklama
Etimesgut’ta MHP’nin yeni ilçe başkanı olan Halil Şahingöz, devir teslim töreninde yaptığı açıklamada “Bu kutlu yolculukta her arkadaşımıza ihtiyacımız olacak” diye konuştu.
Etimesgut Haberi
MHP İlçe Başkanı Şahingöz'den İlk Açıklama

Mustafa Ulusoy’un İlçe Başkanlığı görevinden alınmasının ardından Etimesgut MHP İlçe Başkanlığı’na Halil Şahingöz atandı. 2014 yılından bu yana Etimesgut Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Şahingöz, İlçe Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından Başkan Yardımcılığı görevinden ayrıldı. Memurluktan da emekli olan Şahingöz, göreve gelmesinin ardından gazetemize konuştu.

Şahingöz, “Mensubu olmaktan onur duyduğum, gayemizin, idealimizin, ülkümüzün yegane adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nde böyle bir kıymetli vazifeye atanmış olmaktan onur duyuyorum” dedi. Şahingöz şu açıklamalarda bulundu:

GAYEMİZ BİRLİK ve BERABERLİK

“Türk Milleti’nin ve devletimizin Milliyetçi Harekete ve liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ferasetine, bilgeliğine ve cesaretine had safhada ihtiyacı olduğu bir dönemde hareketimizin liderine, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye Etimesgut’ta yol arkadaşlığı yapmak üzere bu göreve layık görüldük. Gayemiz birlik ve beraberlik içinde bu kutlu yolda yürümek olacaktır. Bugüne kadar MHP’nin çeşitli kademelerinde görev yapmış, harekete emeği geçmiş, biz bilsek de bilmesek de, kendilerini tanısak da tanımasak da üzerimize hakkı geçmiş herkesten, Yüce Allah binlerce kez razı olsun.

HER ARKADAŞIMIZA İHTİYACIMIZ OLACAK

Bu kutlu yolculukta her bir arkadaşımızın emeğine, gayretine, duasına ve samimiyetine yine ihtiyacımız olacaktır. O yüzden, herkesi kopmadan, kırılmadan, eğilip bükülmeden, küsmeden, darılmadan, tek bir hedef için bir arada görmek isteriz. Bu vesileyle sancağı devraldığımız, ilçemizde görev yapmış ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu sürecin başta Etimesgut olmak üzere tüm Milliyetçi Hareket camiasına hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.”

İLÇE YÖNETİMİNDE KİMLER VAR:

Halil Şahingöz başkanlığında oluşturulan ve yapılacak İlçe Kongresine kadar Etimesgut’ta teşkilat yönetiminde görev alacak yeni yönetim şu isimlerden oluşturuldu:

Halil Şahingöz (İlçe Başkanı)

Onur İnce, Hacı Ünal, İsa Çakır, Mustafa Demiray, Emre Kaya, Mustafa Yılmaz, İsa Muratgül, Mustafa Abbasoğlu, Metin Yılmaz, Özlem İcik, Aynur Pergel, Salih Akdemir, Aziz Bozbıyık, Namık Kemal Ünver, Mahmut Şahan, Şemsi Erdem, Hasan Aşık, Aziz Alagöz, Fatih Kale, İlhan Aköz, Alaattin Erkaya, Arslan Babat, Barış Belen, Naci Demir, Ahmet Ekinci, Güner Gümüşay, Selahattin Karakaya.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: MHP, İlçe, Başkanı, Şahingöz'den, İlk, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı