Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 10:22
 
MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı Fesh Edildi
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve tüm ilçe yönetim kurulu üyelerinin, MHP Genel Merkezi tarafından görevden alındığı bildirildi.
Gölbaşı Haberi
MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı Fesh Edildi

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve tüm yönetim kurulu üyelerinin MHP Genel Merkezi tarafından görevden alındığı öğrenildi. MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığının görevden alınmasının ardından başkanlığa kimin atanacağı henüz netlik kazanmadı.

Görevden alınan Mahmut Aksoy, sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, “18 Şubat 2012 tarihinden itibaren 5 yıldır şerefle yürütmekte olduğum Gölbaşı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı görevinden 30 Ocak 2017 tarihi itibarı ile Genel Merkez tarafından İlçe Yönetim Kurulunun fesih edildiği bildirilmiştir. Başta bizi bu göreve layık gören delegelere, ülküdaşlarıma ve Gölbaşı halkına teşekkür ederim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkücü gibi yaşayacağız, sorgulayacağız ve doğruları söylemekten çekinmeyeceğiz. Güzel günlerde görüşmek üzere hepiniz Allah'a emanet olun. Hayırla kalın, hayır'da kalın” ifadelerini kullandı.

Gölbaşı İlçe Teşkilatı'nın görevden alınmasının ardından gözler, Ankara'da Genel Merkez'e muhalif olan diğer ilçelere çevrildi. Sırada hangi ilçe teşkilatının ve ilçe başkanının görevden alınacağı berak ediliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Gölbaşı, İlçe, Başkanı, Mahmut, Aksoy, tüm, ilçe, yönetim, kurulu, üyelerin
Yorumlar
Haber Yazılımı