Haber Detayı
28 Mayıs 2013 - Salı 00:46
 
MHP Gölbaşı, Ülkücü Şehitleri Unutmadı
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Gölbaşı İlçe Teşkilatı, 27 Mayıs Şehitler Günü’nde şehitlerini unutmadı ve Kızılcahamam’da buluştu.
Gölbaşı Haberi
MHP Gölbaşı, Ülkücü Şehitleri Unutmadı

Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Kızılcahamam'daki Şehitler Anıtı’nda bir tören düzenlendi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve partililer, Şehitler Gününde ülkücü şehitlerin isimlerinin önüne kırmızı ve beyaz karanfiller bıraktı.

Üçüncü kez gerçekleştirilen buluşmada bir konuşma yapan Genel Başkan Devlet Bahçeli, her Mayıs ayının 27'sinde, günlerden ne olursa olsun buluşmaya devam edileceğini ifade etti. Bahçeli, “Ülkücü şehitlerimiz; yabancılaşmaya karşı milliliğin, dağınıklığa karşı düzenin, yalana karşı doğruluğun, bölünmeye karşı kardeşliğin ve kozmopolit tekliflere karşı milliyetçi Türkiye'nin sözcüleri olmuşlardır” dedi.

GÖLBAŞI TEŞKİLATI DA ORADAYDI

27 MAYIS Ülkücü Şehitler Günü’nde MHP Gölbaşı Teşkilatı da İlçe Başkanı Mahmut Aksoy’un başkanlığında Kızılcahamam’da buluştu. Şehitler Günü’ne Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, bazı belediye meclis üyeleri, Gölbaşı Belediyespor Başkanı Ersin Pehlivan ve Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Melih Molla da katıldı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Milliyetçi, Hareket, Partisi, Ankara, Gölbaşı, İlçe, Teşkilatı, 27, Mayıs, Şehit
Yorumlar
Haber Yazılımı