Haber Detayı
01 Ekim 2015 - Perşembe 10:19
 
MHP, Sincan'da Seçim Startını Verdi
MHP Ankara İl Teşkilatı, “Milli Uyanışının Tarihi” olarak gördükleri 1 Kasım seçimlerinin startını Sincan’dan verdi.
Siyaset Haberi
MHP, Sincan'da Seçim Startını Verdi

Sincan MHP İlçe Teşkilatı ve Ankara İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ADAY TANITIM programında, Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi. Sincan-Plevne Mahallesi’nde bulunan bir cafe’de düzenlenen programa MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, İl Yöneticileri, Sincan İlçe Başkanı Sabri Can ve yönetimi, Ankara 1. Bölge Milletvekili Adaylarından Erkan Haberal, Sultan Gündüz, Alper Çağrı Yılmaz, İbrahim Kuş, İlkay Uyar Kaba ve Mehmet Çağrı Tamur, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Sincan MHP İlçe Teşkilatı’nda daha önce görev yapan eski İlçe Başkanları, eski Meclis Üyeleri de programa katılarak 1 Kasım seçimleri için düzenlenen toplantıda hazır bulundular.

1 KASIM MİLLİ UYANIŞIN TARİHİ

Sincan’da düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, erken genel seçim için çok kısa bir süre olsa da Ankara’da tüm MHP teşkilatlarının seferber olduğunu bildirdi. “Seçim aksamında Türk Milleti bir destan yazacak ve Milliyetçi Hareket’in iktidarına imza atacak” diyen Çetinkaya şunları söyledi:

 

SEÇİM STARTINI VERDİK

“1 Kasım’da MHP’nin zaferini Başkent’te taçlandırmak için yola çıktık. Kısa süre içinde adaylarımız ile birlikte Ankaralı hemşerilerimize ilçe ilçe ulaşıyoruz. Adaylarımız sahaya inmiş bulunuyorlar. 1 Kasım için kısa bir zaman aralığında en etkili kampanyayı sürdürmek için seferber olduk. 26 ilçemizde tüm kesimlerle kucaklaşacağız.

Zor günlerden geçen ülkemizde sağduyu sahibi herkes Milliyetçi Hareket’in Türk milletinin sigortası olduğu gerçeğini görmüş bulunuyor. Artık herkes biliyor ki, Türk milletinin bin yıllık kardeşliği tehlikededir. Ekilen nifak tohumları, AKP iktidarının çözüm süreci derken terör örgütünü güçlendirmesiyle hemen her gün ocaklara ateş düşüyor.

Kardeş kavgası çıkarmak için seferber olan şer ittifakı eli kanlı bebek katillri güvenlik güçlerimizi kalleşçe katlediyorlar. Analar ağlamayacak diyenler bölücü örgütün kendilerini aldatmasının şaşkınlığı içinde ne yapacaklarını bilemeyecek hale geldiler. Başbakan terörün beli kırıldı derken bir jandarma özel harekat komutanının şehit edilmesi çok manidardır.

Tüm bu gerçekler karşısında bin yıllık kardeşliğimizin açık hedef yapıldığını artık herkes görmektedir. Ülkemizin 13 yıldır aldatılan iktidar mensupları ile büyük risklerle karşı karşıya kaldığını aziz milletimiz ve kıymetli Ankaralı hemşerilerimiz görmektedir. Bu nedenle 1 Kasım yepyeni bir fırsattır. Bizler Türk milletinin sağduyusuna inanıyoruz. Aziz milletimiz, oynanan oyunları bozacak ve karanlık günlerin geride kalması adına sandıkta tarihi bir karara imza atacaktır.”

ADAYLAR KENDİNİ TANITTI

İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın konuşmasının ardından basın toplantısına katılan Ankara 1. Bölge Milletvekili adayları kendilerini tanıtırken, seçimlerle ilgili olarak tek tek kısa bir değerlendirme yaptılar.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Ankara, İl, Teşkilatı, “Milli, Uyanışının, Tarihi”, olarak, gördükleri, 1,
Yorumlar
Haber Yazılımı