Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 21:59
 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Sincan'ı Ziyaret Etti
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar koronavirüs tedbirleri kapsamında “Açık Hava Sınıfları Projesi”ni uygulayan Sincan İbni Sina Anadolu Lisesini ziyaret etti..
Sincan Haberi
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Sincan'ı Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs tedbirleri sebebiyle oluşturulan “Açık Hava Sınıfları Projesi” kapsamında Sincan İbni Sina Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Bakan Selçuk’a Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar da eşlik etti.

 

“Açık Havada Ders”

Sincan İbni Sina Anadolu Lisesi bahçesi sınıfa dönüştürüldü. Sıralar ve yazı tahtası bahçeye konumlandırıldı. Öğrenciler sosyal mesafe kuralına göre sıralarına oturarak açık alanda eğitimlerine devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ile açık havada ders yapan öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Açık hava sınıflarını gezdiler, öğretmenlerle de bir süre sohbet ettiler. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Milli, Eğitim, Bakanı, Ziya, Selçuk, Sincan'ı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı