Haber Detayı
10 Haziran 2017 - Cumartesi 00:40
 
Milli Görüş'ten Kılıçdaroğlu'na Sert Cevap
Türkiye’nin tek İslami Hareketi olan Milli Görüş’ün yetiştirdiği isimlerden Orhan Tatlı, Kılıçdaroğlu ve işbirlikçilerine seslenerek sert bir açıklama yaptı.
Siyaset Haberi
Milli Görüş'ten Kılıçdaroğlu'na Sert Cevap

KILIÇDAROĞLU, İTTİFAK YAPTIĞINI GİZLEYEMEZSİN

Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında Kılıçdaroğlu ve işbirlikçilerine seslenerek, “Mısır’ın İslami Hareketi olan Milli Görüş’ün müttefiki İhvana, terör hareketi diyerek referandum seçimlerinde ittifak yaptığını ihvan hareketiyle her fırsatta işbirliği yapan Saadet Partisi’ne, 2019 seçiminde de Saadet Partisi ile işbirliği yapacağını her ortamda söylemene rağmen İhvanı terör hareketi diye aynı kefeye koyarak suçlayan Kılıçdaroğlu  FETÖ Terör Örgütüyle yaptığını ittifakı gizleyemezsin” dedi.

Orhan Tatlı, Kılıçdaroğlu’nun her fırsatta FETÖ terör örgütünün avukatlığını yaptığını belirterek “Terör  propogandasının hesabını er veya geç vereceksin” şeklinde konuştu ve sözlerine şöyle devam etti:

BU ÜLKEYİ TESLİM ETMEYİZ!

“Türkiye’de yapılan terör operasyonlarının HDP’den sonra CHP ve Fethullah ile daha önce iş tutan Kamalak ve Saadet Partisi’ne de sıra gelecek. Terörün siyasi ayağı hesap verecek. 1000 yıldan bu yana kılıçlarla Bizanslılardan aldığımız bu toprakları yine şehitler vererek, bedel ödeyerek ve ödeterek koruyacağız. Hiç kimse 2019 hesabı yaparak, hürriyet, özgürlük deyip bu şehit kanlarıyla yoğrulmuş Müslüman Anadolu topraklarını Siyonizm, haçlı zihniyetine ve onların Türkiye’de ki işbirlikçilerine teslim edeceğimizi sanmasın. Asla kazanımlarımızdan vazgeçmeyiz..

Müslüman Anadolu topraklarında akan şehit kanları kadar kan akıtır, terör örgütlerine ve onlarla iş tutan işbirlikçilerine bu ülkeyi teslim etmeyiz. Hodri meydan!

Müjdeler olsun daha büyük Osmanlı kuruluyor. Erbakan hocamıza, İslami Hareket olan Milli Görüş’e, İhvana, Hamas’a ve tüm mücahitlere selam olsun. Milli Görüş adına saygıyla duyurulur.”

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Milli, Görüş'ten, Kılıçdaroğlu'na, Sert, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı