Haber Detayı
29 Ekim 2017 - Pazar 15:03
 
Milli Görüşcülerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Destek
Milli Görüş’ün önde gelen isimlerinden ve Ankara siyasetinin tanınmış isimlerinden Orhan Tatlı, AK Parti’de başlayan değişim rüzgarlarını gazetemize değerlendirdi.
Siyaset Haberi
Milli Görüşcülerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Destek

Orhan Tatlı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında yeni bir Dünya düzeninin kurulduğuna dikkat çekerek ülkemizde de değişimin başladığını ve bunun ilk örneklerini AK Parti’de Cumhurbaşkanı’mızın önderliğinde başlatıldığını kaydetti. Orhan Tatlı, bu değişimin arkasında olduklarını ve Erbakan hocanın ölümünden sonra İslam Sancağını devralan Recep Tayyip Erdoğan’ı, Büyük Türkiye oluşumunda sonuna kadar desteklediklerini ve destekleyeceklerini belirtti.

Orhan Tatlı’nın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

“Yeni bir dünya kuruluyor. AK Parti kadrolarındaki değişim ve dönüşümü, ülkemize uzun yıllar hizmet eden siyasetçilerin hedefe ulaşmak için görevlerini yeni siyasetçilere devretmektedir. Ülkemizin değişimine, dönüşümüne, yükselişine ayak uyduramayan muhalefet partileri de kendi içinde görevlerini devrederken siyasi entrikalarla Deniz Baykal örneğinde olduğu gibi Genel Başkanlarına kumpas kurarak, operasyon yaparak görev devretmiş ve devralmışlardır.

AK Parti kadrolarındaki il, ilçe teşkilatları ve belediyelerdeki kadro yeniliklerini anlayamayan, okuyamayan muhalefet yerinde saymaya devam edecektir.

ESKİ DÜZENDE ISRAR EDENLER KAYBEDECEKLER

Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü kutladığımız şu günlerde kuruluş yılana bakarsak; kurucu liderimiz reis-i cumhur Mustafa Kemal Atatürk, yol arkadaşlarını yenileyerek Cumhuriyet’i kurmuştur. Osmanlının son dönemlerindeki eski düzene ısrar eden siyasetçiler kaybettiği gibi yeni Türkiye’ye ayak uyduramayan siyasetçiler kaybedecektir.

HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE İSLAM BİRLİĞİ

Erbakan hocanın ölümünden sonra İslam Sancağını devralan, ümmetin lideri, insanlığın-mazlumların kurtuluş umudu reisi Cumhur’u; Milli Görüşçüler olarak yeniden büyük Türkiye, yeni bir Dünya ve İslam Birliği için bedel ödeyerek, bedel ödeterek desteklemeye devam edeceğiz.

Denenmiş, yıpranmış eski siyasetçilerden medet umanlar, eski düzene ısrar edenler yeni Türkiye’yi içine sindiremeyenler 1071 ile başlayan Anadolu’daki kutlu yürüyüşümüzü anlayamazlar. Yürüyüşümüzü engelleyemezler. 2023 hedeflerine mutlaka ulaşılacaktır. Milli Görüş adına kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Milli, Görüşcülerden,, Cumhurbaşkanı, Erdoğan'a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı