Haber Detayı
22 Eylül 2014 - Pazartesi 00:03
 
Mogan Gölü'nün Temizliğine 100 Milyon Lira Ayrıldı
Gölbaşı'ndaki şenliğe katılan eski Başbakan Yardımcısı İşler, Mogan'ın kurtulması için 100 milyon TL ayrıldığı müjdesini verdi.
Gölbaşı Haberi
Mogan Gölü'nün Temizliğine 100 Milyon Lira Ayrıldı

Gölbaşı Belediyesi tarafından 11'incisi düzenlenen "Uluslararası Gölbaşı Göller, Andezit ve Sevgi Çiçeği Şenliği", Mevlana Parkı'ndaki gösterilerin ardından yapılan kortej yürüyüşü ile başladı. Festivale katılan eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, geçtiğimiz günlerde TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve devlet büyüklerinin katıldığı istişareler sonucunda Mogan Gölü'nün temizlenmesi için 100 milyon TL'lik bir bütçe ayrıldığı müjdesini verdi.

'Daha da güzelleşecek'
İşler, "Mogan Gölü'nün temizlenmesiyle Gölbaşı inşallah daha da güzelleşecektir. Meclis Başkanımız Cemil Çiçek ve devlet büyüklerimizin geçtiğimiz gün yaptığı istişare sonucunda 100 milyonluk bir bütçe ayrılmış bulunmakta. Konya Yolu'nun ikiye bölünmüşlüğü de en kısa sürede çözüme kavuşturulacak, çalışmalar sürüyor" dedi. Belediye Başkanı Fatih Duruay da herkesin emeğiyle değer kattığı şenliğin ilçenin tanıtımı açısından önemli olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gölbaşındaki, şenliğe, katılan, eski, Başbakan, Yardımcısı, İşler, Moganın, kurt
Yorumlar
Haber Yazılımı