Haber Detayı
29 Ocak 2020 - Çarşamba 00:15
 
Motosiklet Telefon Tutucu
Motosikletler insan hayatında yüksek öneme sahip araç gereçlerdir. Ancak motosikletler yol bulma konusunda arabalar kadar iyi değillerdir.
Güncel Haberi
Motosiklet Telefon Tutucu

Arabalar içerisinde artık GPS ile bağlanabileceğiniz navigasyonlar otomatik olarak yüklü gelir. Ancak motosikletlerde durum böyle değildir. Tek yapabileceğiniz yol kenarına çekerek telefonunuzun navigasyonu üzerinden telefonu kontrol etmeniz olacaktır. Bu da oldukça zaman kaybına yol açacaktır. Ayrıca motosikletler arabalardan daha çok kabiliyet ve dikkat istediğinden dolayı motosikletlerde tek eli boşa alarak kullanmak hiç de doğru bir hareket değildir. Bunu yapabilmek adına icat edilmiş olan motosiklet telefon tutucu gidona sabitlendiği taktirde telefonunuzu tutarak size hizmet edebilir.

 

Motosiklet Telefon Tutucu Fiyatları

Telefonunuzu bu tutucuya bağladıktan sonra hemen haritalar üzerinden lokasyonunuzu girmeniz takdirinde bu tutucu sizin yerinize telefonu tutarak görevini yerine getirecektir. Ayrıca müzik dinleme ihtiyaçlarını da buradan kolaylıkla giderebileceğiniz gibi bu ürünü herhangi motosiklet mağazasından bulabilirsiniz. Online alışverişi seviyorsanız https://www.motospartanonline.com/kategori/motosiklet-telefon-tutucu adresi üzerinden sipariş verebiliyorken aynı zamanda birbirinden güzel fırsatlar ve sezon kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Motosiklet, Telefon, Tutucu,
Yorumlar
Haber Yazılımı