Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 00:40
 
Muhammed İkbal Doğan, AK Parti'den Ankara Milletvekili A.Adayı
Genç, dinamik, çalışkan ve başarılı işadamlamızdan Muhammed İkbal Doğan, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den Ankara milletvekilliği için aday adaylığı müracaatında bulundu.
Siyaset Haberi
Muhammed İkbal Doğan, AK Parti'den Ankara Milletvekili A.Adayı

    24 Haziran seçimleri için AK Partiden aday adaylığını açıklayan Muhammed İkbal Doğan,  “Ülkemiz içerisinde bulunduğu şartlar sebebiyle 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimi erkene alınarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır. Bu seçimde hem Cumhurbaşkanımızı hem de Mecliste illerimizi temsil edecek Milletvekillerimizi seçeceğiz. Türkiye yaklaşık 16 yıldır AK PARTİ iktidarları döneminde önemli gelişmelere imza atmıştır. Değişen dünyada bu dönem, Türkiye içinde önemli gelişmelerin yüzyılı olmuştur. 2002 yılından bu tarafa kesintisiz 16 yıldır iktidarda olan AK PARTİ tam da bu yüzden gerçek bir 21. Yüzyıl partisidir. Çağı anlayan ve gereğini hakkıyla yapan partimiz inşallah nice yüzyıllarda Türkiye’nin aydınlık yarınlarının garantisi olarak hayatını devam ettirecektir. 24 Haziran 2018 tarihi, her şeyin yeni yüzüyle ortaya çıkacağı, eskinin ders çıkarılması ve ibret alınması gerekli bir süreç olarak geçmişte kalacağı bir tarihi ifade etmektedir” diye konuştu.


    Doğan, AK Parti’nin gençliğe ve gençlere verdiği önemi gayet iyi bildiğini belirterek bu düşünceden yola çıkarak milletvekilliğine aday adayı olduğunu belirterek “Sayın Cumhurbaşkanımızın geleceğimizin teminatı olarak gençleri gördüğünü her fırsatta dile getirmektedir. Buradan hareketle ve 15 Temmuz darbesini bizzat yaşayarak ve şahit olarak ülkemizin, vatanımızın 7 düvele karşı mücadele ettiğini gördüm. Bu sebeple taşın altına elimi koymanın tam zamanı olduğunu düşünerek karar verdim” dedi.

    MUHAMMED İKBAL DOĞAN KİMDİR?

    1985 Konya doğumlu olan Doğan, 2003 yılından bu yana Ankara’da ikamet ediyor. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ni bitirdi ve aynı fakültede yüksek lisansını tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürüyor. Başkent Laboratuvar Hizmetleri adı altında bir şirketi bulunuyor. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Üyesi.


Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Muhammed, İkbal, Doğan,, AK, Parti'den, Ankara, Milletvekili, A.Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı