Haber Detayı
17 Kasım 2017 - Cuma 16:31
 
Murat Ercan'dan, Yenikent'te Esnaf Ziyareti
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Yenikent’i ziyaret etti. Vatandaş ve esnafla sohbet eden Ercan, halkın taleplerini ve görüşlerini dinledi.
Sincan Haberi
Murat Ercan'dan, Yenikent'te Esnaf Ziyareti

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, göreve gelir gelmez sokağın nabzını tuttu. Yenikent’te esnafı ziyaret eden Başkan Ercan, vatandaşın tebriklerini kabul etti, isteklerini dinledi. Başkan Ercan, esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Ercan “Bizim amacımız Sincan’ı en iyi konuma getirmektir. Bize düşen görev neyse onu yerine getirmeye hazırız. Yeter ki esnafımızın işi iyi olsun, halkımızın yüzü gülsün” diye konuştu.

BAŞKAN ERCAN VATANDAŞIN SEVGİSİNİ KAZANDI

Vatandaşlardan Selim Uzman, Başkan Murat Ercan’ın göreve gelmesinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Uzman “Murat Ercan Başkanımızın göreve gelmesi bizi mutlu etti. Yeni Başkanımızın da eski Başkanımız Mustafa Tuna gibi hizmetlere devam edeceğini düşünüyoruz. Kendisi hem genç, hem de dinamik birisi. Allah yolunu açık etsin” dedi. Sincanlı esnaflardan Uğur Doğu ise Başkan Murat Ercan’ın göreve geldiği ilk haftadan kendilerini ziyaret etmesinden dolayı onur duyduklarını dile getirdi. Doğu “Başkanımız gelip bizimle sohbet etti, isteklerimizi dinledi. Kendisi çok samimi ve alçakgönüllü biri” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Murat, Ercan'dan,, Yenikent'te, Esnaf, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı