Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 20:25
 
Murat Ercan, İftarda Vatandaşların Evine Misafir Oluyor
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Ramazan ayında da çat kapı ziyaretlerini sürdürüyor. İftar öncesi esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Ercan iftar vaktinin yaklaşmasıyla evine davet eden bir vatandaşın iftar sofrasına konuk oldu.
Sincan Haberi
Murat Ercan, İftarda Vatandaşların Evine Misafir Oluyor

Her daim vatandaşlarla iç içe olan Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan bu yıl da Ramazan’ın bereketini vatandaşlarla birlikte paylaşmayı tercih etti. İftar saati öncesinde Sincan Belediye Meclis Üyesi Osman Özüpek ile Kutsal Sokak ve Onur Sokak'ta esnaf ziyaretlerinde bulundu, esnafa hayırlı iftarlar diledi. Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da hasbihal etmeyi ihmal etmeyen Başkan Ercan, AK Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun ile birlikte Erhan Gürses adlı bir vatandaşın davetine icabet etti. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Gürses ve ailesiyle birlikte orucunu açtı.

Başkan Ercan, “Ramazan ayı birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur demek. Ramazan ayının bu güzelliklerini vatandaşlarımızla birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyorum.” diye konuştu.

Ev sahibi Gürses ailesi de Başkan’ın ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek Başkan Ercan’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Murat, Ercan,, İftarda, Vatandaşların, Evine, Misafir, Oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı