Haber Detayı
18 Kasım 2017 - Cumartesi 22:42
 
Murat Ercan, Sincan'da Cami Temel Atma Törenine Katıldı
Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Şeyh Edebali Camii’nde Cuma namazını kıldı. Çıkışta yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaşan Ercan, vatandaşlarla tek tek sohbet etti.
Sincan Haberi
Murat Ercan, Sincan'da Cami Temel Atma Törenine Katıldı

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, cuma namazını kılmak için Şeyh Edebali Camii’ne gitti. Burada namazını kılan Başkan Ercan’a camii çıkışında vatandaşın ilgisi yoğundu. Herkesle tek tek tokalaşan Ercan, tebrikleri kabul etti. Hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin ricasını kırmayan Başkan Ercan, vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

ABDÜSSELAM CAMİİ’NİN TEMELİ ATILDI

Başkan Ercan, Cuma namazının ardından Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki Abdüsselam Camii’nin temel atma törenine katıldı. Burada da vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan Ercan“Bugün, Mustafa Kemal Mahallemizde Abdüsselam Camii’mizin temelini attık. İnşallah camimiz en kısa sürede tamamlanır. Bizler Sincanımıza ve Sincanlı dostlarımıza hizmet için buradayız. Elimizden gelen ne varsa ilçemizin gelişmesi için yapmaya çalışacağız. Camii’mizin Sincanımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Ercan’ın konuşmasının ardından dualarla Abdüsselam Camii’nin temeli atıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Murat, Ercan,, Sincan'da, Cami, Temel, Atma, Törenine, Katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı