Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 12:51
 
Murat Ercan: Sincanımıza Yakışan Projelerle Geliyoruz
Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan Millet Bahçelerinden ulaşıma, kültür sanattan kentsel dönüşüme kadar pek çok projeyi 23 Şubat Cumartesi günü Sincan Kapalı Spor Salonu’nda saat 19.00’da düzenlenecek toplantıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile birlikte açıklayacak.
Sincan Haberi
Murat Ercan: Sincanımıza Yakışan Projelerle Geliyoruz

Sincan Belediyesinin mevcut Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Murat Ercan dev projelerle geliyor. Murat Ercan, 23 Şubat Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin de katılımıyla düzenlenecek toplantıda ulaşım projelerinden yeşil alanlara, kültür sanattan sosyal projelere kadar birçok proje paylaşacak. Ercan “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla; üstümüze düşeni yürekten, el birliği ile yapacağız. Bunun için Ankaramıza, Sincanımıza yakışan projeler üzerinde özveriyle çalıştık. Belirlediğimiz projeleri siz değerli vatandaşlarımızın takdirine sunacağız. Allah’ın izni, sizlerin de desteği ile projelerimizi hayata geçirmek ve Sincanımızı hep birlikte yönetmek için hazırız.” ifadelerini kullandı.

“SİNCAN HALKI NEFES ALACAK ALANLARA KAVUŞACAK”

Sincan Belediye Başkanı ve Adayı Murat Ercan “Spor, sanat, kültür ve sosyal aktivitelere imkan sağlayan; yeşil alanların yer aldığı Millet Bahçelerini Sincan halkımıza yakışır şekilde hizmete açmak istiyoruz.” sözleriyle Sincan’ı yeşille buluşturacağının altını çizdi.

ULAŞIM PROJELERİ

Başkan Ercan, Ankara ve Sincan’ı rahatlatacak ulaşım projelerini de paylaşacak. Projelerin detaylarını 23 Şubat Cumartesi günü açıklayacak.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Murat, Ercan:, Sincanımıza, Yakışan, Projelerle, Geliyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı