Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 23:53
 
Murat Köse, Taksici Esnafıyla Bir Araya Geldi
Gerek esnaf ziyaretleriyle gerekse salon toplantılarıyla Mamaklılarla buluşan Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan ile birlikte Ankara Şoförler Federasyonu’nun düzenlediği toplantıda taksici esnafıyla bir araya geldi.
Mamak Haberi
Murat Köse, Taksici Esnafıyla Bir Araya Geldi

Taksici esnafının istek ve taleplerini dinleyen Köse, “İşleri gereği sürekli seyahat halinde olan esnafımız hem şehirdeki gelişim ve dönüşümün tanığı oluyor hem de vatandaşın nabzını tutuyor. Göreve geldiğimiz zaman gece gündüz halkımıza hizmet eden, ekmeğinin peşinde koşan taksici esnafımız ile sık sık bir araya geleceğiz. İlçemizin cazibesini arttıracağız ve bu sizin işlerinizi de olumlu yönde etkileyecek” dedi.

 

Sorunlarınız varsa çözmek için gayret göstereceğiz

Başkan Adayı Köse’nin liyakat sahibi bir kişiliğe sahip olduğunu kaydederek, 31 Mart yerel seçimleri için taksici esnafından destek isteyen AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, “Mamak’ta Murat Köse, Ankara’da Mehmet Özhaseki adayımız. Bugüne kadar sizlerin taleplerini yerine getirmeye çalıştık. Birçok sorunu çözüme kavuşturduk, sorunlarınız varsa bundan sonrada çözmek için gayret göstereceğiz. Mamak için hem belediyecilikte, hem özel sektörde çalışmış, liyakat sahibi Murat kardeşime destek istiyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Murat, Köse,, Taksici, Esnafıyla, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı