Haber Detayı
26 Mart 2018 - Pazartesi 20:48
 
Mustafa Arslanoğlu, ANKESOB Başkanlığına Aday Oldu
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) nin Mayıs ayında yapılacak olan 43. Olağan Genel Kurulu’nda, Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mustafa Arslanoğlu aday olduğunu açıkladı.
Güncel Haberi
Mustafa Arslanoğlu, ANKESOB Başkanlığına Aday Oldu

Mayıs ayında yapılacak olan seçimde, ANKESOB’un mevcut Başkanı Mehmet Yiğiner’in karşısına aday olarak çıkan Mustafa Arslanoğlu’na Oda Başkanlarından büyük destek geldi. 113 Meslek Odası’nı bünyesinde barındıran ANKESOB’un Başkanlığını 2005 yılından bu yana aynı zamanda Ankaragücü’nün de Başkanlığını yapan Mehmet Yiğiner sürdürüyor.

Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen Genel Kurul’da, Başkanlığı için adaylığını açıklayan Mustafa Arslanoğlu’na destek her geçen gün artıyor.

MUSTAFA ARSLANOĞLU KİMDİR?

1977 Ankara-Kızılcahamam doğumlu olan Arslanoğlu, 1993 yılında oto sanatkarı olarak mesleğe başladı. 2002 yılında kendi işyerine açtı. 2010 yılında yapılan seçimlerde Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanlığına seçildi. 3 binden fazla üyesi bulunan ve Ankara’nın 4. Büyük Esnaf Odası olan Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası’nın  8 yıldan bu yana Başkanlığı görevini sürdüren Mustafa Arslanoğlu, aynı zamanda S.S  Ankara Oto Sanayicileri Kredi Kefalet Kooperatifi Kurucu Baskan’lığı ve S.S Büyük Modern Sanayi Kooperatifi kurucu Başkanlığı devam ediyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Mustafa, Arslanoğlu,, ANKESOB, Başkanlığına, Aday, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı