Haber Detayı
10 Mayıs 2022 - Salı 09:48
 
Mustafa Arslanoğlu'ndan Teşekkür Mesajı
Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) seçimleri büyük bir skandala sahne oldu. Mevcut Başkan Mehmet Yiğiner’in kazandığı Olağan Genel Kurula basın mensupları alınmadı.
Ankara Haberi
Mustafa Arslanoğlu'ndan Teşekkür Mesajı

ANKESOB’un Altındağ Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen 44. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz Pazar günü yapıldı ve mevcut başkan Mehmet Yiğiner 523 oyla yeniden başkanlığa seçildi. Yiğiner’in karşısına aday olarak çıkan Mustafa Arslanoğlu ise 287 oy alırken duruşu ve karakteriyle esnafların büyük takdirini topladı.

Basın mensuplarının toplantıya alınmadığı Genel Kurul tarihte ilk kez gerçekleşti. Toplantıya katılanlar böyle bir kararın; Mehmet Yiğiner’in başkanlığı kaybetme korkusu ve oy kullanacaklar üzerinde baskı ve yıldırma politikasının bir sonucu olduğunu söylediler.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

 

“BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!”

8 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen ANKESOB seçimlerinde; bize oy veren, vermeyen tüm Oda Başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Başta ekibim olmak üzere desteklerini esirgemeyen, bu yolda bizleri yalnız bırakmayan herkese ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimlerinde; her türlü karalama kampanyalarına, oy kullanan esnaflarımıza yönelik tüm tehdit ve baskılara rağmen kazanan taraf biz olduk. Bundan sonra da esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik çalışmalarımız devam edecektir. BİZ, BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ..

Seçimler öncesinde birlik olacağız, birlikte başaracağız sloganıyla çıktığımız yolda yeni ve güzel dostluklar kazandık. Birliği sağlama adına önemli mesafeler aldık. Seçim sonrasında da yoğun gelen tebrik ve teşekkür telefonlarınız ile seçimlerin kazanan tarafın biz olduğuna inanıyorum. Durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. Dürüstlüğü kendimize en temel ilke edindik. Bu ilkeyle çıktığımız bu yolda Odalarımızın ve esnaflarımızın desteklerini de alarak daima geleceğe yönelik çalışma gayretimizi ayrım yapmaksızın sürdüreceğimize söz veriyorum. Bir kez daha bizlere destek veren, vermeyen tüm esnaf ve sanatkarlarımıza, Oda Başkanlarımıza ve yönetimlerine, ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Saygılarımla.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Mustafa, Arslanoğlu'ndan, Teşekkür, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı