Haber Detayı
03 Mart 2018 - Cumartesi 11:17
 
Mustafa Tuna, AK Parti Teşkilatlarıyla İstişare Yapıyor
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, yaklaşan 2019 yerel seçimleri öncesi AK Parti ilçe teşkilatlarıyla istişarelerine devam ediyor.
Etimesgut Haberi
Mustafa Tuna, AK Parti Teşkilatlarıyla İstişare Yapıyor

AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ve beraberindeki 40 kişilik heyetle makamında görüşen Başkan Tuna, siyasi deneyimine ilişkin bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Teşkilatlarla yaptığı görüşmelerde adeta “siyaset dersi” veren Tuna, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

“VATANDAŞLARA HİZMETLERİ ANLATIN”

 “Bir belediye başkanı adayı belirlendiğinde, birlik ve beraberlik içerisinde destek verin. Bunun bilincinde olun ve tek isim için birleşin. Partinin kılcal damarları olan teşkilatlarımız yapılan hizmetleri vatandaşlara çok iyi anlatmalı” mesajı veren Başka Tuna, teşkilatların çok çalışması gerektiğine de vurgu yaptı.

İlçe teşkilatı üyelerinin, “Büyükşehir Belediyesi’ne yeni bir soluk getirdiniz. Çalışmalarınızın ve faaliyetlerinizin takdir görmesi, bizleri de çok mutlu ediyor. Vatandaş sohbetlerimizde size gelen övgüler bizleri de onurlandırıyor” sözlerine teşekkür eden Başkan Tuna, siyasete ilişkin tavsiyelerine devam etti.

“BİRLİK İÇİNDE OLUN”

Vatandaşın hizmet beklediğinin altını çizen Başkan Tuna, teşkilat içerisinde kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Tuna, “Teşkilat içinde en ufak kırgınlık dahi olmamalı. Dedikodu değil, birlik ve beraberlik içinde olunmalı” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Birol Demirci, Bilal Mermer ve Olcay Savaş dahil, takım elbise ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Mustafa, Tuna,, AK, Parti, Teşkilatlarıyla, İstişare, Yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı