Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 20:04
 
Mustafa Tuna, Alo 153 Mavi Masa Personelini Ziyaret Etti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 7/24 Ankaralıların talep, öneri ve isteklerini değerlendiren Alo 153 Mavi Masa personelini ziyaret etti.
Ankara Haberi
Mustafa Tuna, Alo 153 Mavi Masa Personelini Ziyaret Etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankaralıların talep ve sorunlarını çözmek üzere 2003 yılında kurulan Alo 153 Mavi Masa’yı gece saatlerinde ziyaret eden Başkan Tuna, birimde çalışan personelle sohbet edip, çalışan elemanlara teşekkür etti. Ziyarette Başkan Tuna personele, “Sizin de, sizlere gelen öneri ve isteklerin de bizim için önemli bir yeri bulunuyor. Size gelen talepleri, kendi ailenizden geliyormuş gibi değerlendirin. Kendinizi her zaman telefonda konuştuğunuz kişilerin yerine koyun, empati yapın. Talep, öneri ve isteklerini bu şekilde dinleyin” dedi.

Başkan Tuna, personelle çektirdiği fotoğrafı da Twitter hesabından, "Gece saatlerinde Ankara’da yaşayan vatandaşlarımızın talep, öneri ve isteklerini hassasiyetle değerlendiren Alo 153 Mavi Masa ekibimizle istişarelerde bulunduk. 24 saat çalışan değerli personelimize teşekkür ediyorum. Her görüş ve öneriniz bizim için çok değerlidir" mesajıyla paylaştı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, Alo, 153, Mavi, Masa, Personelini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı