Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 22:25
 
Mustafa Tuna, Çankaya Gençlik Kolları Kongresinde
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Mustafa Tuna, AK Parti Çankaya Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’ne katıldı.
Çankaya Haberi
Mustafa Tuna, Çankaya Gençlik Kolları Kongresinde

Kongrenin düzenlendiği Kocatepe Konferans Salonu’nu dolduran gençlerin, “Çankaya seninle gurur duyuyor” tezahüratları ve alkışlarıyla karşılanan Başkan Tuna, gençlerin sevgisine selamla karşılık vererek “Bizlerde sizlerle gurur duyuyoruz. Asıl Sayın Cumhurbaşkanımız sizinle gurur duyuyor dedi.

         Çankaya İlçe Gençlik Kolları Kongresi’ne Doç. Dr. Mustafa Tuna,  Ak Parti İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, ilçe belediye başkanları, Ak Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi ve İlçe başkanları ile çok sayıda genç ve parti yöneticileri de katıldı.

Kongre öncesi Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı da bir konser verdi.        

 -BAŞKAN TUNA: “2019 YEREL SEÇİMLERİNDE ÇANKAYA BİR BAŞKA ÇANKAYA OLACAK”

       Kongrede gençlerin alkışları arasında kürsüye gelerek, katılımcıları tek tek selamlayan Başkan Tuna,  “Sevgili gençler sizlerle beraber olmak, uzun uzun vakit geçirmek, sizlerin görüş ve düşüncelerini alarak daha güzel hizmetlere vesile olmak en büyük arzumuzdur” dedi.

       Hizmetler daha verimli daha sağlıklı yapılabilmesi için gençlerden gelecek her türlü öneriye açık olduğunu ifade eden Başkan Tuna, “Değerli kardeşlerim sizlerin bu heyecanı ve coşkusu öyle gösteriyor ki 2019 yerel seçimlerinde Çankaya, bir başka Çankaya olacak” diye konuştu.  

       Konuşması salondaki gençlerin  “Çankaya,  Çankaya…”  tezahüratlarıyla  kesilen Başkan Tuna, bu coşkuya kayıtsız kalmayarak, “Fazla kelama gerek yok” diyerek şunları söyledi:

Böylesine güzel bir topluluğa ve gençliğe söyleyecek çok fazla kelime bulamıyorum. İnşallah 2019’da sandıkların başında buluşacağız. Hep beraber mutlu sona ulaşacağız. Bundan eminim” dedi.

         Yoğun çalışma temposuna karşın Çankaya Gençliği’nin Kongresi’ne katılarak,  selam vermek istediğini vurgulayan Başkan Tuna, “ Sizlerden müsaade istiyorum. Tekrar kongremizin hayırlara vesile olmasını Cenabı-ı haktan niyaz ediyorum. Bu güne kadar hizmeti geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni seçilecek arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Tekrar hepinizi Allah'a emanet ediyorum… Sağ olun, var olun…” diyerek tamamladı.

           Başkan Tuna, konuşmasının ardından, salondan gençlerin alkışları arasında ayrıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, Çankaya, Gençlik, Kolları, Kongresinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı