Haber Detayı
20 Ekim 2018 - Cumartesi 12:20
 
Mustafa Tuna'dan Muhtarlarla Büyük Buluşma
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent’i, Başkentlilerle “ortak akıl” ilkesi çerçevesinde yönetmeye devam ediyor.
Ankara Haberi
Mustafa Tuna'dan Muhtarlarla Büyük Buluşma

Her hafta ilçe ziyaretleri gerçekleştiren ve başta vatandaşlar olmak üzere sivil toplum örgütleriyle, ilgili kurum ve kuruluş temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Tuna, bu sefer Başkent’teki muhtarlarla bir araya gelecek.

 

BÜYÜK BULUŞMA

         Haymana’da 22-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “Büyük Buluşma”da Başkan Tuna, 420 muhtar ile yüz yüze görüşecek.

         Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetler, yapılacak projeler ve yeni yatırımlar hakkında muhtarlara bilgi verecek olan Başkan Tuna, muhtarların kendi mahalleriyle ilgili taleplerini de tek tek dinleyecek.

         25 ilçeden 420 muhtarın katılacağı “Büyük Buluşma”da muhtarlar ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin 7 ayrı biriminin kuracağı stantlarda taleplerini de yazılı olarak iletecek. Ulaşımdan kentsel dönüşüme, sosyal ve kültürel faaliyetlerden alt-üst yapı çalışmalarına kadar pek çok konudaki çalışmaların detayları muhtarlara anlatılacak.

 

HERŞEY DAHA GÜZEL BİR ANKARA İÇİN

         Başkent’in en ücra noktasına kadar yapılacak çalışmaların ve çözüm önerilerinin masaya yatırılacağı toplantı Başkan Tuna’nın sunumuyla başlayacak.

         “Ortak akıl” ilkesiyle tüm Başkentlilerle birlikte el ele yönetim anlayışını benimseyen ve çalışmaları bu yönde gerçekleştiren Başkan Tuna, daha önce de defalarca muhtarlarla bir araya gelerek, talepleri dinlemişti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna'dan, Muhtarlarla, Büyük, Buluşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı