Haber Detayı
23 Haziran 2017 - Cuma 21:06
 
Mustafa Tuna'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ramazan Bayramı ilgili olarak bir mesaj yayımladı:
Sincan Haberi
Mustafa Tuna'dan Ramazan Bayramı Mesajı

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. İlahi bir armağan olarak kabul ettiğimiz ve sevinçle karşıladığımız bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir andır. Ramazan Bayramını bunun için bir fırsat olarak görelim. Ailemizle, komşularımızla bayramlaşalım; çocuklara hediyeler verelim; yaşlıları, yolda kalmışları, garibanları, akrabalarımızı unutmayalım, sıla-i rahim yapalım. Özellikle şehit ve gazi yakınlarını ihmal etmeyelim.

Bu duygu ve düşüncelerle, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği huzur dolu bir bayram temenni ediyorum. Mübarek Ramazan Bayramının İslam âlemine ve ülkemize hayırlar getirmesi için dua ediyor ve ülkemize, vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna'dan, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı