Haber Detayı
26 Kasım 2017 - Pazar 11:10
 
Mustafa Tuna, İstasyon Caddesi İle İlgili Açıklama Yaptı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Etimesgut trafiğini rahatlatacak yol projesi için kamulaştırma işlemlerinin sürdüğünü, kamulaştırma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz, derhal ihalenin yapılacağını ve tüm imkanlarla projenin gerçekleştirileceğini belirtti.
Etimesgut Haberi
Mustafa Tuna, İstasyon Caddesi İle İlgili Açıklama Yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, AK Parti Etimesgut İlçe Kongresine katıldı. Başkan Tuna, burada yaptığı konuşmada Etimesgut’un en büyük sorunlarından birisinin ana arterlerdeki ulaşım sorunu olduğunu bildiğini, bununla ilgili proje hazırlandığını belirtti. Başkan Tuna şöyle konuştu:

"Yol ile ilgili hazırlanan projenin şu anda kamulaştırılma işlemleri devam ediyor. Kamulaştırma işlemleri tamamlanır tamamlanmaz, derhal ihalesini yapıp hızlı bir şekilde projenin gerçekleştirilmesi için bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Diğer hususlarda da teşkilatımızla ve sizlerle el ele vererek inşallah daha güzel hizmetlere vesile olacağız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve değerli bakanlarımızın destekleriyle el ele vererek inşallah hizmetleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz."

AK Parti Etimesgut İlçe Kongresine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti milletvekilleri Emrullah İşler, Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Selim Dursun, AK Parti İl Başkanı Nedim Yamalı ve ilçe yöneticileri, Sincan Belediye Başkanı Mustafa Ercan'da katıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, İstasyon, Caddesi, İle, İlgili, Açıklama, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı