Haber Detayı
14 Ocak 2018 - Pazar 21:11
 
Mustafa Tuna, Polatlı'yı Ziyaret Etti
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna Polatlı’da esnaf ve vatandaşla buluştu.
Ankara Haberi
Mustafa Tuna, Polatlı'yı Ziyaret Etti

Başkan Tuna’yı ilçede Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tuna,  fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi.

Ak Parti İlçe teşkilatını da ziyaret eden Başkan Tuna, konferans salonunda kendisini bekleyen muhtarlar ve vatandaşlarla ülkenin ana sorunu ve Polatlı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. 

Belediyenin görevi hizmet

Belediye’nin görevini, “Milletin imkanlarını, milletin hizmetine adaletli bir şekilde sunmak” cümlesiyle tanımlayan Başkan Tuna, “Belediye bunun için var, Elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu yaşaması için adım adım çalışacağız” dedi.      

Bu çerçevede Polatlı’nın sorunlarını bildiğini ve vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alacaklarını hatırlatan Başkan Tuna Polatlı’nın en önemli sorunlarından birinin EGO otobüsüne duyulan ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Mustafa Tuna bunun çözülmesi için çalışma başlatacaklarını ve imkanlar ölçüsünde çözülmesine çalışacaklarını söyledi.

Polatlı’nın su sorunun da inşa edilmekte olan barajın tamamlanmasıyla çözüleceğine dikkat çeken Başkan Tuna, vatandaşların diğer taleplerini de dinleyerek notlar aldı.

Başkan Tuna Polatlı’daki Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret ederek dernek üyeleriyle, hem selamlaştı hem de istekleri hakkında bilgi aldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, Polatlı'yı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı