Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 00:35
 
Mustafa Tuna, Sincan'da İncelemelerde Bulundu
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent’teki ilçe ziyaretleri kapsamında bu kez Sincanlılarla buluştu.
Sincan Haberi
Mustafa Tuna, Sincan'da İncelemelerde Bulundu

Sincan Çimşit Mezarlığı’ndaki Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen camii ve tesisleri gezen Başkan Tuna daha sonra geleneği bozmayıp ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

BAŞKAN TUNA’YA SİNCANLI SEVGİSİ

Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve Ak Parti İlçe Başkanı Soner Arslanargun’un eşlik ettiği Başkan Tuna, Çimşit Mezarlığı’ndaki yeni yapılan tesislerle birlikte eski idari binalarda incelemelerde bulundu. Sincan Belediye Başkanlığı döneminde Sincanlıların sevgisini kazanan Başkan Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra ilçeye yaptığı ziyarette vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

CENAZE TÖRENİNE KATILDI, SÜPRİZ NİKAH KIYDI

Çimşit Mezarlık alanını da ziyaret eden Başkan Tuna, vefat eden vatandaşların cenaze namazına da katıldı. Başkan Tuna, ilçe ziyaretinde bir de nikah kıydı. Sincan Evlendirme Müdürlüğü’nde nikah töreni için bekleyen Rabia ve Bilal isimli gençlere sürpriz yapan Başkan Tuna, çiftin nikahlarını kıydı.

Mustafa Tuna'dan Ziyaret Esnasında Sürpriz Nikah

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Mustafa, Tuna,, Sincan'da, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı