Haber Detayı
03 Ağustos 2015 - Pazartesi 22:05
 
Mustafa Tuna: Kapım Herkese Açık
Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, göreve geldiği günden bu yana Cuma günleri halk günleri düzenlemeye devam ediyor.
Sincan Haberi
Mustafa Tuna: Kapım Herkese Açık

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana “Birlikte Yönetim” anlayışı ile ilçe halkının istek, öneri ve şikayetlerini dinlemeye ve hizmetleri bu yönde gerçekleştiren Başkan Tuna, cuma günleri Halk Günlerinde de vatandaşla yüz yüze görüşüyor. Bu zamana kadar binlerce Sincanlı ile görüşen Başkan Tuna, vatandaşın mutluluğuna da sıkıntısına ortak oluyor. Ayrıca www.sincan.bel.tr adresinden kendisine gelen mesajları takip ederek bizzat kendisi cevaplayan Başkan Tuna, en ulaşılabilir belediye başkanı olarak tanınıyor.

 “BU İLÇEYİ HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

Vatandaşımızın sıkıntılarına çözüm aramak ve onları dinlemek bizlerin en büyük görevi diyen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Bir şehri idare etmek insanlarını dinlemekten geçer. Biz “İşimiz Hizmet Gücümüz Millet” sloganı ile yola çıktık. Bu slogan bizim yöneticilik anlayışımızın da bir özetidir. Gücümüzü aldığımız insanlarımızla bir araya geliyoruz, onlar ne istiyor, sorunları ne, bunları konuşup çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu görüşmeleri bu nedenle çok önemsiyorum insanımızı dinlemeye ve anlamaya devam edeceğiz” dedi

Cuma günleri gerçekleştirilen Halk Günleri, Sincan Merkez Bina ile Yenikent ve Temelli ek hizmet binalarında gerçekleştiriliyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediye, Başkanı, Doç, Dr, Mustafa, Tuna, , göreve, geldiği, günden, ya
Yorumlar
Haber Yazılımı