Haber Detayı
24 Eylül 2014 - Çarşamba 01:24
 
Mustafa Tuna, Şehit Yakınlarıyla Biraraya Geldi
Sincan Belediyesi şehit yakınlarını ve gazileri unutmadı. 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Sincan Kültür Evinde gazi ve şehit yakınları ile bir araya gelen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, şehit yakınları ve gazilerle tek tek ilgilendi.
Sincan Haberi
Mustafa Tuna, Şehit Yakınlarıyla Biraraya Geldi

Sincan’da 19 Eylül Gaziler Gününde gazi ve şehit yakınları unutulmadı. Sincan Kültür Evinde gaziler ve şehit yakınları ile bir araya gelen Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, gaziler ve şehit yakınları ile sohbet etti. Miniklere ayrı bir ilgi gösteren Başkan Tuna, ailelerle tek tek ilgilendi. Zaman zaman duygusal ama gururlu bir tablo çizen gazi ve şehit yakınları Sincan Belediyesi’ne kendilerini unutmadığı için de teşekkür etti.  

Gaziler Günü programına; Sincan Kaymakamı Salim Demir, Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Garnizon Komutanı Tank Albay Kemal Karababa, Sincan İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım,  Sincan’da yaşayan gaziler ve şehit yakınları katıldı. 
 
Her zaman gazi ve şehit yakınlarının yanında olmaya devam edeceklerini belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Bu önemli günde sizlerle bir araya gelmekten dolayı büyük onur duyuyorum. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran değerli şehit ailelerine ve gazilerimize çok teşekkür ediyorum. Peygamberlerden sonra gelen bir mertebe olan şehitlik o kadar önemli bir mertebe ki, bunun tarifini yapmam mümkün değil. Şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize ise sağlıklı sıhhatli bir yaşam diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin bozulmamasını temenni ediyor ve Gaziler Gününüzü kutluyorum.” dedi. 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediyesi, şehit, yakınlarını, gazileri, unutmadı, 19, Eylül, Gaziler,
Yorumlar
Haber Yazılımı