Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 04:28
 
Mustafa Tuna, STK'ların Takdirini Topluyor
Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, halkın ve sivil toplum kuruluşlarının takdirini toplamaya devam ediyor.
Sincan Haberi
Mustafa Tuna, STK'ların Takdirini Topluyor

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, vatandaştan olduğu kadar muhtarlardan ve sivil toplum kuruluşlarından da tam not alıyor. Yurt içi ve yurt dışı yaptığı yardımlarla adını duyuran İnsani Yardım Vakfı(İHH), Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. İhtiyaç sahibi ailelere yapılan battaniye yardımında bulunan Vakfa, Sincan Belediyesi olarak 700 battaniye ile destek olan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya Ankara İHH Yönetim Kurulu Üyesi ve Sincan Temsilcisi Ali Ekber Yaradılmış teşekkür etti.

Başkan Tuna’ya çalışmalara verdiği destek için teşekkür eden Ankara İHH Yönetim Kurulu Üyesi ve Sincan Temsilcisi Ali Ekber Yaradılmış; “Sincan’ımıza ve Sincanlı’mıza yapmış olduğu maddi ve manevi hizmetlerden, ağabeyliğinden ve İHH’ya verdiği destekten dolayı İHH adına çok teşekkür ediyorum. Mazlum ve muhtaç kardeşlerimize yaptığımız battaniye yardımımıza Sincan Belediyemizde büyük bir destek verdi. Belediye Başkanımız Mustafa Tuna olmak üzere bu hayırlı işe vesile olan herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

 “Hayır” işlerinde yer almanın herkese nasip olmayacağını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Böyle hayırlı hizmetlerin ortağı olmak, hayırlı hizmetlere dahil olmak çok önemli bir meziyet. Hayır etmek herkese nasip olmaz. O da bir lütuf meselesidir. Bazıları vardır malını mülkünü bir kenara koyar kimseye hayrı olmaz geçer gider. İnsani Yardım Vakfı elindekini ihtiyaç sahibi kardeşlerimiz ile paylaşıyor, güzel yardımlar yapıyorlar bizde yerel yönetimler olarak üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Belediye, Başkanı, Doç, Dr, Mustafa, Tuna, halkın, sivil, toplum, kurulu
Yorumlar
Haber Yazılımı